Rodzaje zapięć

Nasze obroże możecie zamówić z różnymi zapięciami, wybierz wersję najwygodniejszą dla Ciebie i Twojego psa

 

1. Klamra plastikowa - odporna na warunki atmosferyczne, delikatnie zakrzywiona dla lepszego dopasowania i większego komfortu psa. Obroża wykonana z linek Paracord z klamrą nie posiada regulacji. Zmierz dokładnie obwód szyi psa, aby mieć pewność że będzie dobrze leżeć.

2. Klamra metalowa w kolorze różowego złota - jest lekko wygięta, aby dopasować się do szyi psa, ma zaokrąglone krawędzie, wykonana ze stopu cynku pokryta powłoką w kolorze różowego złota w procesie galwanizacji. Obroża wykonana z linek Paracord z klamrą nie posiada regulacji. Zmierz dokładnie obwód szyi psa, aby mieć pewność że będzie dobrze leżeć.

3. Półzacisk - elementem zaciskowym jest pasek, blokowany przez mocne metalowe okucia. 

4. Martingale - elementem zaciskowym jest pętelka

5. Zacisk z regulacją obwodu - ozdobny supeł zaciskowy umocowany na dodatkowej pętelce pozwala na regulację obwodu obroży, aby idealnie dopasować ją do szyi psa. Jeśli Twojemu psu zdarzają się wahania wagi lub ma bujną sierść takie rozwiązanie będzie idealne.

6. Sprzączka - regulacja na plecionym pasku (zakres dopasowany do wybranego rozmiaru). Jeśli Twojemu psu zdarzają się wahania wagi lub ma bujną sierść takie rozwiązanie będzie idealne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl